• Geografická olympiáda.

•        Dňa 19.01. 2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády. Zúčastnili sa jej títo žiaci : 7.ročník : Ján Grečmal, Samuel Hegedus, Jakub Kajan, Nela Kajanová, 8.ročník : František Bugáň, Dušan Kajan, Šimon Melíšek, Kristián Rigó, Patrik Vida, Adam Zahoran, 9.ročník : Lea Ježová, Lucia Kajanová, Jozef Madleniak, Jennifer Rigóová. Na okresné kolo postúpil žiak 8.ročníka Šimon Melíšek, ktorému blahoželám a želám veľa úspechov.

Mgr. Mária Holečková

• Lyžiarsky výcvik 2024

•      V dňoch od 8. 1. do 12. 1. 2024 sa naša škola zúčastnila lyžiarskeho výcviku v penzióne Stiv na Čertovici. Mnoho žiakov si zdokonalilo svoje lyžiarske schopnosti, ktoré nadobudli minulý rok, ale boli aj žiaci, ktorí stáli na lyžiach prvýkrát. Lyžiarsky svah, ktorým disponuje náš penzión patrí medzi najstrmšie na Slovensku a mnoho žiakov sa bez problémov spúšťalo aj z najdlhšieho vleku.

Okrem toho si žiaci doniesli domov zážitky z oddychovej prechádzky, diskotéky, ale aj rôznych hier, ktoré boli pre nich v penzióne organizované. Tešíme sa na budúci rok.

• Darčeky pre seniorov

• Koniec roka sme ostali verní tradícii a svojimi malými výtvormi sme potešili seniorov v našej obci. Realizovať sme ju mohli vďaka šikovnosti žiakov, učiteľov a v spolupráci s terénnymi pracovníčkami obecného úradu.

20.12.2023 sa rozbehli žiaci spolu so svojimi triednymi učiteľmi, aby malým darčekom a vinšom potešili seniorov našej obce u nich doma.

Veríme, že všetkých, ktorých sme navštívili a obdarovali sme potešili.

Riaditeľka školy